„Dviračių akademija“ plečia savo veiklą ir Vilniuje atidaro dviračių sporto bazę

Prieš du metus karjerą baigęs dviratininkas Marius Bernatonis, ant kablio pakabino profesionalo dviratį, bet iš dviračių sporto bendruomenės nepasitraukė. Nepraėjus nė metams po paskutinio savo profesionalo sezono, draugų paragintas buvęs profesionalas įsteigė pirmąją dviračių sporto akademiją Lietuvoje.

Augančios “Dviračių akademijos” narių gretos netrukus privertė M.Bernatonį svarstyti apie platesnį paslaugų paketą, o tam buvo būtina tinkama dviračių sporto bazė.

Tokios bazės poreikį jautė ne tik „Dviračių akademija“. Augantis dviračių sporto populiarumas įtraukia vis daugiau žmonių, tačiau nesant vietos, kur galėtų rinktis pradedantieji dviratininkai, kurie kartu galėtų išvažiuoti į treniruotę, kažko išmokti, po treniruotės susėsti pasidalinti savo įspūdžiais, kartu tobulėti ir siekti tikslo gana kėblu.

„Manęs vis klausdavo ar yra Vilniuje kokia nors dviračių sporto bazė, tuomet supratau, kad tam tikrai yra poreikis. Todėl džiaugiuosi, kad pagaliau galiu pranešti gerą žinią – taip tokia bazė Vilniuje bus ir ji duris atvers birželio 28 d.

Naujoji dviračių sporto bazė bus įsikūrusi adresu: Balžio gatvė 33. Tai strategiškai gera ir ideali vieta sportui. Puikios galimybės treniruotis MTB trasose, neužimtas kelias plento dviratininkams, už kelių šimtų metrų yra Balžio ežeras, tad tie kas ruošiasi triatlonui bus galima plaukti, važiuoti dviračiu ir bėgti“ – pasakojo M.Bernatonis.

„Dviračių akademija“ taip pat yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su šalia esančiu naujai įkurtu reabilitacijos centru, kuriame sportininkai galės gauti specialistų konsultacijas ir reabilitacijos procedūras, taip pat masažus ir kt.

„Džiaugiuosiu, kad visas sportui skirtas paslaugas turėsime šalia, kas yra labai patogu ir svarbiausia sutaupys daug laiko. Naujoji dviračių sporto bazė bus beveik 200 kvadratinių metrų ploto. Bazėje bus galimybė saugiai palikti savo dviratį, turėsime TRX treniruočių zonas bei kitus funkcinius treniruoklius, bus ir skalbimo mašina bei kita reikalinga buitinė technika“ – teigė M.Bernatonis.

Akademijos naujienos neaplenks ir mažųjų dviratininkų. Po naujos bazės atidarymo, planuojama rinkti ir vaikų grupes. Iki dviračių sporto bazės reguliariai važiuoja Vilniaus viešasis transportas, tad vaikams čia bus patogu atvykti iškart po pamokų. Šalia bazės didelis parkas, kuriame planuojama įrengti specialią MTB trasą vaikams, taip pat bus galima žaisti futbolą.

„Tikiu, kad Akademija greitu metu prisidės prie geriausių Lietuvos dviratininkų auginimo. Pasitelkę naujausias technologijas ir geriausias metodikas, sieksime pakeisti nusistovėjusią nuomonę apie “pavargusias” Vilniaus dviračių sporto bazes ir demotyvuotus dviratininkus“ – pridūrė M.Bernatonis.

Prie „Dviračių akademijos“ plėtros aktyviai prisideda UAB „Electrolux“, UAB „Šviesos Studija“, UAB „Allium UPI“, UAB „People Link“, UAB “IDG service“, UAB “Tygelis”.

Dviraciuakademija.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje