Privatumo politika

Duomenų valdytojas: 
VŠĮ Dviračių akademija
Į/k: 304031341
A/s: LT88 7044 0600 0802 4100

Duomenų tvarkymo tikslai:

Duomenų valdytojas tvarko tinklalapio asmens duomenis, siekdami aptarnauti besikreipiančius klientus. Asmens duomenys nėra laikomi pačioje svetainės duomenų bazėje ar slapukuose. Klientas pateikdamas informaciją kontaktinėje formoje siunčia šiuos duomenis į duomenų valdytojui prižiūrimą elektroninį paštą. Šie duomenys reikalingi tam jog duomenų valdytojas galėtų pateikti atgalinį ryši klientui kuris kreipiasi į duomenų valdytoją.

Tvarkomi šie duomenys:

  • Vardas, pavardė
  • elektroninio pašto adresas
  • kiti vartotojo pateikiami duomenys “komentaro/žinutės” laukialyje formose.

Slapukų naudojimas ir aprašymas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Šie failai naudojami išsaugoti tam tikrą informaciją su naudojamu įrengiu (pvz. mobilusis telefonas, planšetė ar kompiuteris). Taip pat slapukai naudojami reklamos,statistikos ar individualių poreikių tikslais. Slapukus visuomet galite keisti savo naršyklės nustatymuose.

Būtini slapukai:

Šie slapukai yra būtini tam, kad mūsų svetainė galėtų veikti. Be šių slapukų interneto svetainė neveiks tinkamai.

Analitiniai:

Tai padeda mums pagerinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas.

Funkciniai:

Šie slapukai yra naudojami Jums atpažinti, kai grįžtate į mūsų interneto svetainę , kad galėtume pritaikyti pateikiamą turinį Jūsų poreikiams, įsiminti Jums aktualią informaciją. Tai gali būti slapukai, kurie, pavyzdžiui, leidžia mums prisiminti Jūsų vartotojo vidinį numerį/ID ir nereikėtų jungtis iš naujo. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas.

Slapuko pavadinimas Renkami duomenys Slapuko tipas
Slapuko aprašymas
Google.com _ga , _gid , _gat Naršymo duomenys. Renkama informacija: Reklamų peržiūros, Analytics duomenys, Naršyklės informacija, Slapukų duomenys, Apsilankymo data ir laikas, Demografiniai duomenys, Naudojamos įrangos ir programinės įrangos rūšis, Interneto tiekėjas, Veiksmai, Puslapių peržiūros, Nukreipiantys domenai, IP adresai, Naršymo istorija, Buvimo vieta, Įrenginio ID, Vardas, Pavardė, Adresas, Telefono numeris, El.pašto adresas. Analitinis policies.google.com
g_necessary ,g_provisions, g_statisics, g_marketing , g_all Sutikimo su slapukais pasirinkimas. Tinklalapis žino kokią slapukų rinkimo politiką pasirinko vartotojas ir neleidžia arba leidžia priklausomai nuo vartotojo pasirinkimo rinkti informaciją apie jo įrenginį. Slapukų pasirinkimas saugomas 7 dienas, po to prašoma išnaujo pasirinkti slapukų rinkimo politiką. Funkcinis Tinklapio slapukas
_icl_current_language Nustatoma svetainės kalba – Galioja kol nesibaigia naršymo sesija. būtinas Tinklapio slapukas

 

 

Dviraciuakademija.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje