Pirkimai

Pirkimai

VšĮ Dviračių akademija, vykdydama sporto projektą „Vaikų ir paauglių fizinio aktyvumo įpročių formavimas per dviračių sportą 2020-2022 m.“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, organizuoja konkursą dviračių dalims ir reikmenims bei dviratininkų inventoriui įsigyti. Dėl dalyvavimo konkurse ir pirkimo sąlygų kviečiame susisiekti elektroniniu pašto adresu info@dviraciuakademija.lt. Pasiūlymų priėmimo terminas – 2022-03-01, 23.59 val. vietos laiku.

 

VšĮ Dviračių akademija, vykdydama sporto projektą „Vaikų ir paauglių fizinio aktyvumo įpročių formavimas per dviračių sportą 2020-2022 m.“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, organizuoja konkursą dviračių dalims ir reikmenims bei dviratininkų inventoriui įsigyti. Dėl dalyvavimo konkurse ir pirkimo sąlygų kviečiame susisiekti elektroniniu pašto adresu info@dviraciuakademija.lt. Pasiūlymų priėmimo terminas – 2022-02-15, 23.59 val. vietos laiku.

 

VšĮ Dviračių akademija, vykdydama sporto projektą „Vaikų ir paauglių fizinio aktyvumo įpročių formavimas per dviračių sportą 2020-2022 m.“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, organizuoja konkursą plento dviračiams (22 vnt.) įsigyti. Dėl dalyvavimo konkurse ir pirkimo sąlygų kviečiame susisiekti elektroniniu pašto adresu info@dviraciuakademija.lt. Pasiūlymų priėmimo terminas – 2022.01.18, 23.59 val. vietos laiku.

 

 

VšĮ Dviračių akademija, vykdydama sporto projektą „Vaikų ir paauglių fizinio aktyvumo įpročių formavimas per dviračių sportą 2020-2022 m.“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, organizuoja konkursą kalnų dviračiams (25 vnt.) įsigyti. Dėl dalyvavimo konkurse ir pirkimo sąlygų kviečiame susisiekti elektroniniu pašto adresu info@dviraciuakademija.lt. Pasiūlymų priėmimo terminas – 2021.11.25, 23.59 val. vietos laiku.

 

VšĮ Dviračių akademija, vykdydama sporto projektą „Vaikų ir paauglių fizinio aktyvumo įpročių formavimas per dviračių sportą 2020-2022 m.“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, organizuoja konkursą plento dviračiams (10 vnt.) įsigyti. Dėl dalyvavimo konkurse ir pirkimo sąlygų kviečiame susisiekti elektroniniu pašto adresu info@dviraciuakademija.lt. Pasiūlymų priėmimo terminas – 2021.03.17, 17.00 val. vietos laiku.

 

„VšĮ Dviračių akademija, vykdydama sporto projektą „Vaikų ir paauglių fizinio aktyvumo įpročių formavimas per dviračių sportą 2020-2022 m.“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, organizuoja konkursą plento dviračiams (18 vnt.) įsigyti. Dėl dalyvavimo konkurse ir pirkimo sąlygų kviečiame susisiekti elektroniniu pašto adresu info@dviraciuakademija.lt Pasiūlymų priėmimo terminas – 2021.03.02, 17.00 val. vietos laiku.“

VšĮ Dviračių akademija, vykdydama sporto projektą „Vaikų ir paauglių fizinio aktyvumo įpročių formavimas per dviračių sportą 2020-2022 m.“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, organizuoja konkursą dviračių dalims ir reikmenims bei dviratininkų inventoriui įsigyti. Dėl dalyvavimo konkurse ir pirkimo sąlygų kviečiame susisiekti elektroniniu pašto adresu info@dviraciuakademija.lt. Pasiūlymų priėmimo terminas – 2021-02-0217.00 val. vietos laiku.

VšĮ Dviračių akademija, vykdydama sporto projektą „Vaikų ir paauglių fizinio aktyvumo įpročių formavimas per dviračių sportą 2020-2022 m.“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, organizuoja konkursą plento ir kalnų dviračiams (po 25 vnt.) įsigyti. Dėl dalyvavimo konkurse ir pirkimo sąlygų kviečiame susisiekti elektroniniu pašto adresu info@dviraciuakademija.lt. Pasiūlymų priėmimo terminas – 2020.10.15, 17.00 val. vietos laiku.“

Dviraciuakademija.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje