Stovyklos

Pasiruošimas Ispanijoje

www.camps4cycling.com

Dviračių akademija kasmet sezono pradžioje organizuoja dviratininkams mėgėjams bendras pasiruošimo, sustiprėjimo, tobulėjimo stovyklas Ispanijoje ir tarp sezonio stovyklą Italijos kalnuose – Livigno miestelyje.

Stovyklų metu, dviratininkai yra mokomi važiuoti kolonoje, komandoje, mokoma dviračių važiavimo technikos: kilimas į kalną, nusileidimas nuo kalno, posūkių technika, tinkamos trajektorijos posūkių įveikmas. Stovyklų metu taip pat dviratininkai supažinadinami su dviračių sporto teorija.

Per 10-12 dienų trunkančioje stovykoje dviratininkai vidutininškai įveikia nuo  900 iki 1200 km.
Stovyklose Ispanijoje sąlygos treniruotėms yra idealios – yra ir lygumų, ir kalnų, tinkamos oro sąlygos, taip pat čia treniruojasi daugelis kitų šalių profesionalių dviračių komandų.

Treniruočių metu kylama į įvairiausio ilgio kalnus nuo 3 km iki 25 km. Nusileidimai nuo kalnų siekia iki 20 km ilgio. Krūvis yra koreguojamas pagal dviratininkų pajėgumą, t. y. rytais matuojamas rytinis pulsas, pagal kurį ir planuojamos tos dienos treniruotės ir pasirenkamas maršrutas.

Stovyklų metu visi dviratininkai aprūpinami radio ryšiu, dėl to yra užtikrinamas dviratininkų saugumas ir nuoseklus maršruto laikymasis, betarpiškas bendravimas su treneriu ir kitais treniruotės dalyviais.

Partneriai ir Draugai;Klientai

Dviračių sportas – komandinis sportas.Čia mūsų komanda!