QM Sports Care – aukščiausios kokybės sporto priežiūros produkcija

20144748-247959-e1424781088246-263x385QM Sports Care yra aukštos kokybės produktų sportui (dviračių sportui, triatlonui, bėgimui) kompanija, įkurta 2003 metais Belgijoje. Kompanijos įkūrėjas yra gerai žinomas Belgijos sporto fizioterapeutas Johan Van Steendam, kuris taip pat yra QM Sports Care produktų receptų-formulių autorius. Pažymėtina, kad QM Sports Care yra aukščiausios kokybės produktai, pagaminti iš natūralių produktų, 99,9% nealergiški ir dėl to pripažinti visame pasaulyje.

QM Sports Care produktų vardas yra gerai žinomas profesionaliame dviračių sporte, duatlone, triatlone, bėgime. QM Sports Care produktų, pradedant nuo raumenis paruošiančių darbui ir po sunkaus fizinio darbo raumenis atstatančių kremų iki lūpų balzamo, galima įsigyti tokiose šalyse kaip Australija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Panama, Kanada, Didžioji Britanija, Prancūzija, Belgija, Italija, Ispanija, Slovėnija, Čekija, Kipras, Suomija, Norvegija. O nuo šiol tai galima bus padaryti ir Lietuvoje.

QM Sports Care kompanija džiaugiasi Sagan QMbūdama oficialia sporto produktų tiekėja tokių profesionalių vyrų dviračių komandų kaip „Etixx-Quick- Step“, kuriai atstovauja Tony Martin, Tom Boonen, Mark Cavedich, „Katiusha“ ir jai atstovaujančių dviratininkų Joaquim Rodriguez, Alexander Kristoff. QM Sports Care taip pat yra oficialus sporto produktų tiekėjas 2013 m. Havajuose vykusio Geležinio žmogaus („Ironman Triathlon“) nugalėtojui Frederik Van Lierde, kuris šiuo metu yra QM Sports Care produktų ambasadorius triatlone visame pasaulyje.

Ofiacialus puslapis: www.qmsportscare.com

„QM“ produktų aprašymas

 „QM“ raumenis šildantys kremai yra pagaminti iš natūralių produktų. Šie kremai iš kitų gamintojų kremų išsiskiria tuo, kad savo sudėtyje turi specialių medžiagų, kurios skatina raumenų darbingumą visiškai nedirginant odos. Šiais kremais įtrintų kojų raumenys sušyla, pagerėja raumenyno kraujo cirkuliacija, raumenų ląstelės gauna reikiamą kraujo kiekį ir lengvai šalina susikaupusį laktatą iš ląstelės, neleidžia raumeniui po maksimalaus krūvio atšalti, skirtingai nei kitų produktų atveju, kuomet intensyviai kaitinant odą į ją patenka apie 30% kraujo iš raumenų, dėl ko lėčiau vyksta atsistatymo procesai ir laktato šalinimas – labai svarbus procesas raumeniui po maksimalaus krūvio atsistatyti.

Hot embrocation

2

Kremas yra skirtas naudoti esant vidutinei, permainingai oro temperatūrai ­­- tarp 0-10 C. Šis kremas yra skirtas pavasario lenktynėms, kada oro temperatūra yra permaininga ir gali pasitaikyti lietaus. „Hot embrocation“ kremas padės išsaugoti Jūsų raumenyno darbingumą permainingomis oro sąlygomis.

Naudodami šiuos „QM“ kremus, pagamintus iš natūralių medžiagų, padėsite sau pagerinti Jūsų rezultatus, kadangi Jūsų raumenynas ne taip greit pavargs ar išseks esant maksimaliam krūviui ar besikeičiant oro sąlygoms.

 Naudojimo instrukcija: Vartoti ant odos. Kremą įtrinti likus 30 min. iki treniruotės pradžios ar lenktynių starto. Pašalinti kremą nuo odos lengviausia naudojant „QM“ losjoną „After sport wash“.

Pre sports energizing oil

6

Aliejus, kuris paruošia raumenyną treniruotei arba varžyboms, pagerina kraujotaką raumenyse, lengvai šildo raumenis ir tuo pačiu metu pasižymi lengvu atpalaiduojančiu efektu. Aliejų galima naudoti kartu su „Embrocations kremais, priklausomai nuo oro sąlygų. Ypač svarbu tai, kad lyjant lietui šis aliejus apsaugo odą nuo vandens ir purvo bei išsaugo raumenyno darbingumą. Aliejus pagamintas naudojant aukščiausios rūšies medžiagas, yra didelės koncentracijos, todėl naudojamas ypač taupiai.

Naudojimo instrukcija: Vartoti ant odos. Įsipilti nedidelį kiekį aliejaus į delną, lengvai įtrinti aliejų į kojų raumenis likus 30 min. iki treniruotės pradžios arba lenktynių starto. Lengviausia pašalinti kremą nuo odos naudojant „QM“ losjoną „After sport wash“

Extra hot embrocation

3

Kremas yra skirtas naudoti per vadinamąsias „klasikų“ lenktynes, kada oro temperatūra siekia -5 ir 7 C. Kremas palaiko raumenis darbingus ir šiltus besikeičiant oro sąlygoms, lietui lyjant ar sningant.

Naudodami šiuos „QM“ kremus, pagamintus iš natūralių medžiagų, padėsite sau pagerinti Jūsų rezultatus, kadangi Jūsų raumenynas ne taip greit pavargs ar išseks esant maksimaliam krūviui ar besikeičiant oro sąlygoms.

 Naudojimo instrukcija: Vartoti ant odos. Kremą įtrinti likus 30 min. iki treniruotės pradžios ar lenktynių starto. Pašalinti kremą nuo odos lengviausia naudojant „QM“ losjoną „After sport wash“.

After sport wash

8

Losjonas, skirtas naudoti po treniruočių ar varžybų, kai nėra galimybės nusiprausti. Šis losjonas puikiai pašalina purvą ir prakaitą (taip pat„Embriocation“ kremą), atgaivina odą. Losjoną galima skiesti su vandeniu arba naudoti vieną.

Naudojimosi instrukcija: Vartoti ant odos. Po fizinio krūvio, losjonu sudrėkinti rankšluostėlį ir sudrėkintu rankšluostėliu nusivalyti kūną.

Antifriction

4

Kremai yra pagaminti iš 100% natūralių produktų. Kremai yra antibakteriniai, skirti odai  apsaugoti nuo nemalonių balnelio pritrynimų, nuo paviršinių žaizdų, pvz. nubrozdinimų  treniruočių bei lenktynių metu, taip pat pagerina odos būklę jau esant odos pažeidimams. Šiuos kremus ypač pravartu naudoti lyjant lietui, kada būna didžiausia tikimybė susidurti su minėtomis problemomis.

Naudojimo instrukcija: Kremą tepkite ant dviratininko kelnaičių vidinės pusės paminkštinimo, kur oda turi kontaktą su dviračio balneliu. Negalima kremo tepti antrą kartą ant neišplauto paminkštinimo.

Soothing Gel

9

Gelis efektyviai sumažina nugaros, sprando ir kitų raumenų skausmus, sustabdo mėšlungį. Naudojamas prieš treniruotę ar varžybas. Gelis pagamintas iš eterinių aliejų, pipirmėčių, gvazdikėlių, eukalipto, kamparo.

Naudojimo instrukcija: Vartoti ant odos. Užtepti gelio ant skaudamos vietos ir palikti įsigerti (gelio papildomai įtrinti į oda nereikia, jis pats įsigers).

Chest Rub

11

Kremas, palengvinantis kvėpavimą fizinio krūvio metu. Kremą reikia įtrinti į krūtinę prieš treniruotę ar varžybas. Kremas pagamintas iš 100% natūralių medžiagų.

Naudojimo instrukcija: Vartoti ant odos. Kremą įtrinti likus 30 min iki treniruotės pradžios arba varžybų starto.

Antifriction 4+

5

Kremas yra skirtas ilgesnėms distancijoms. Šio kremo sudėtyje yra bičių vaško, todėl jis yra lipnesnis ir ilgiau išlieka ant odos ilgų treniruočių metu, nenusiplauna lietui lyjant. Kremą taip pat galima naudoti jau esant paviršinėms žaizdoms, nutrynimams, kurie taip pat gali būti ir ant pėdų, rankų.

Naudojimo instrukcija: Kremą tepkite ant dviratininko kelnaičių vidinės pusės paminkštinimo, kur oda turi kontaktą su dviračio balneliu. Negalima kremo tepti antrą kartą ant neišplauto paminkštinimo.

Recuperation cream

10

Atstatomasis kremas po treniruotės ar varžybų. Jeigu neturite galimybės  masažo procedūrai po fizinio krūvio, šis kremas puikiai atpalaiduos ir atgaivins Jūsų raumenyną. Rekomenduojama naudoti po fizinio krūvio.

 Naudojimo instrukcija: Vartoti ant odos. Kremu įtrinti raumenis po fizinio krūvio, iš karto nusiprausus.

Wetsuit glide spary

13

Slidus silikoninis purškalas, skirtas triatlono sportininkams. Purškalas padeda palengvinti plaukimo kostiumo apsirengimą, nusirengimą ir sutaupyti brangų laiką varžybų metu. Neturi jokio poveikio plaukimo kostiumui.

Naudojimo instrukcija: Vartoti ant odos. Skystį purkšti tiesiai ant odos prieš rengiantis kostiumą.