Kita

Greičio treniruotė

Greicio-treniruote-360x360Nežinau ar žinote, gal kur matėte, ar skaitėte apie tokio pobūdžio treniruotes, tačiau beveik visi pasaulio profesionalūs dviratininkai treniruojasi paskui motoroleri. Treniruojantis paskui motorolerį tik reikia žinoti kada tai daryti ir kokio tikslo siekiant.

Treniruotės paskui motorolerį – visų pirma, tai ir sunku, ir pavojinga, ir įdomu. Bet svarbiausia – naudinga. Pabandysiu trumpai paaiškinti, kodėl. Nežinau, ar Jums teko tai patirti, bet man taip ne vieną kartą yra nutikę. Dauguma dviratininkų varžybų metu prie atitinkamo greičio pradeda ieškoti pavaros, tačiau viena būna per lengva, kita per sunki, na ir po varžybų sako: „neradau šiandien pavarų“. O būtent treniruotės paskui motorolerį ir yra vienas iš treniruočių būdų, kaip rasti tą tinkamą pavarą.

Vienas pagrindinių treniruočių pakui motorolerį tikslų yra neuromuskulinės funkcijos (arba kitaip tariant – motorinės raumenų atminties) gerinimas. Šių treniruočių metu organizmas adaptuojasi, kad iš jo yra reikalaujama ilgą laiką palaikyti aukštą pedalažą, jėgą ir greitį. Taigi, treniruojantis paskui motorolerį:

  • Jūs tobulinate savo pedalažą (apsukų skaičių per min.) prie atitinkamo (dažnai labai didelio) greičio.
  • Jūs darote tempo treniruotes, kurios yra labai svarbios ruošiantis varžyboms.
  • Didinate savo ištvermę prie atitinkamo greičio kintant reljefui.
  • Didinate savo darbingumą, kuris yra labai svarbus.
  • Ugdote valią, kai reikia „atkentėti“ sunkiausius momentus varžybų metu.
  • Įgaunate jėgos ir pradedate jausti greitį.
  • Gebate pučiant vėjui surasti patogią aero sėdėseną, kuri leidžia sutaupyti daug energijos varžybų, treniruočių metu.
  • Imituojamos varžybos.

Taigi, treniruodamiesi paskui motorolerį, įgysite privalumą važiuodami vieni (pvz. lenktynėse laikui), atitrūkę/bėgdami nuo grupės, vydamiesi, taip pat siekdami finišuoti esant dideliam greičiui.

Renginių kalendorius

<< Bir 2024 >>
PATKPŠS
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Data / Laikas Renginys
19/03/2021 - 23/04/2021
Visą laiką
Stovykla Ispanijoje

Bendros treniruotės

Geros žinios pradedantiesiems – „Dviračių akademija“ planuoja vieną-du kartus per mėnesį vykdyti nemokamas bendras dviračių treniruotes plente, skirtas pradedantiesiems dviratininkams, turintiems rūpimų klausimų. Šių treniruočių metu dviratininkai galės drąsiai uždavinėti jiems rūpimus klausimus, į kuriuos bus siekiama atsakyti aiškiai ir suprantamai. Treniruočių trukmė priklausys nuo į treniruotę užsiregistravusių ir į ją atvykusių dviratininkų skaičiaus, preliminariai nuo 90 min. iki 150 min.

Atkreipiame dėmesį, kad į treniruotę privaloma atvykti su dviratininko šalmu, taip pat rekomenduotina dėvėti dviratininko aprangą, pirštinėles, batelius, turėti su savimi atsarginę dviračio kamerą.

Partneriai ir Draugai;Klientai

Dviračių sportas – komandinis sportas.Čia mūsų komanda!

Dviraciuakademija.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje