Hartman produktai

„Paul Hartman“ kompanija buvo įkurta prieš 190 metų, Heidenheimo miestelyje, Vokietijoje.

Dėka aukščiausios kokybės produktų, „Paul Hartmann“ šiandien yra laikoma viena pirmaujančių kompanijų Europoje, visada užtikrinančia novatoriškus ir kūrybiškus sprendimus, paremtus giliomis medicinos žiniomis.

Pagrindinis kompanijos tikslas – sveikatos palaikymas ir žmonių gyvenimo kokybės gerinimas.

Paul Hartmann kompanija turi ilgametę žaizdų gydymo patirtį ir šalia klasikinių tvarsčių (marlinių, absorbuojamųjų ir impregnuotų tepalais) siūlo skirtingai veikiančius hidroaktyvius tvarsčius, kurie nulemia tikslingą poveikį žaizdai atitinkamoje gijimo fazėje.

 

TINKLELINIAI TVARSČIAI ŽAIZDŲ GYDYMUI

Grassolind (Medium)

Neprilimpantys prie žaizdos tinkleliniai tvarsčiai – „Grassolind neutral“. Šių tvarsčių medžiagos struktūra sukurta taip, kad tvarstis nepriliptų prie žaizdos, o tepalo sudedamosios dalys nedirgintų odos. Todėl „Grassolind neutral“ gali būti gydomi pacientai, kurių jautri oda, taip pat pacientai, jautrūs tam tikriems medikamentams.

 

 

Grassolind neutral – tinklelinis tvarstis, skirtas žaizdų gydymui. Grassolind1 (Medium)Tvarsčio pagrindą sudaro stambaus audimo medvilninis tinklelis, impregnuotas veikliųjų medžiagų neturinčiu tepalu ant parafininio pagrindo.

Tepalo sudėtis pagal (INCI): baltasis vazelinas; mono- ir dikarboksi rūgščių diglicerolio esteris,mikrokristalinis angliavandenilių vaškas.

 • Esant bet kuriai žaizdos gijimo fazei Grassolind neutral tvarstis išlaiko žaizdos kraštus elastingus ir apsaugo žaizdą nuo išdžiūvimo. Skatina granuliacijos ir reepitelizacijos procesus bei veiksmingai apsaugo nuo randinio audinių susitraukimo.
 • Impregnuotas tepalu tvarstis neprilimpa prie žaizdos. Tvarsčio keitimas nesukelia skausmo, nepažeidžiamas granuliacinis audinys bei naujai susiformavęs epitelis.
 • Atviras tinklelinis audinys pralaidus orui ir sekretui, žaizdos sekretas lengvai drenuojasi į antrinį absorbuojamąjį tvarstį (pvz., Sterilux, Medicomp), todėl sekretas nesusikaupia po Grassolind neutral tvarsčiu.
 • Grassolind neutral galima lengvai karpyti į nedidelius gabalėlius, pvz., naudojant kaip matricą audiniams persodinti.
 • Netgi naudojant ilgesnį laiką Grassolind neutral neįjautrina odos ir nesukelia alerginės reakcijos.

Paskirtis

Žaizdoms gydyti, ypač tinka paviršinėms, sekretuojančioms žaizdoms (plačioms žaizdoms, nudegimams, nubrozdinimams ir pan.). Odos donoriniams plotams padengti,  plastinėje ir kosmetinėje chirurgijoje. Pašalinus nagus, po fimozės operacijų. Kadangi tepalo sudėtyje nėra veikliųjų medžiagų idealiai tinka naudoti dermatologijoje, pacientams, kurių jautri oda.

 

STERILŪS PLEISTRAI

Hydrofilm1Hydrofilm – savaime prilimpantis pusiau pralaidus poliuretano folijos pleistras, kuris užtikrina veiksmingą žaizdos priežiūrą. Jis yra malonus odai ir lengvai naudojamas.

 

hydrofilmSavybės:

 • Nepralaidus (atsparus) mikroorganizmams ir vandeniui.
 • Pralaidus orui.
 • Permatomas.
 • Patikrintas dermatologų.
 • Galima laikyti keletą dienų.

 Paskirtis

Naudojamas kaip pooperacinis pleistras: kaip pirminis pleistras nesekretuojančių žaizdų priežiūrai arba kaip antrinis pleistras tvarsčių, kateterių, kaniulių fiksavimui.

Po operacijos siūlę reikia apsaugoti nuo nešvarumų ir bakterijų, tuo pačiu reikia užtikrinti optimalų gijimą ir žaizdos kontrolę.

 

TVARSČIAI

Vientisas elastinis tvarstis su dvigubo sukibimo efektu (savaime užsifiksuojantis).

Aprašymas

peha - haft color i puslapiVientisi elastiniai fiksuojantys tvarsčiai su dvigubu sukibimo efektu, kurį suteikia krepinis audinys, impregnuotas sintetiniu polimeru be latekso; elastingumas apie 100 %; mažas medžiagos susidėvėjimas dėl didelio tvirtumo, net kelios vijos užtikrina saugų ir ilgalaikį fiksavimą; neprilimpa prie odos,  plaukų ar drabužių; pralaidūs orui, nedirgina odos ir yra bekvapiai, nes juose nėra latekso, akrilatų ir chloro; dviejų spalvų.

Sudėtis: 40 %  medvilnė, 31 %  viskozė, 29 %  poliamidas

 Naudojimas

Ypač tinka visų rūšių tvarsčių fiksavimui sąnarių srityje, taip pat prie apvalių ir siaurų kūno dalių; minkštų pamušalinių tvarsčių, kaniulių fiksavimui ir t.t.; gali būti naudojami kaip gražiai atrodanti tvarsčių apsauga.

 

TVARSTIS STERILUX ES

Sterilux ES – marlinis tvarstis, pagamintas iš absorbuojančios medvilnės, atitinka Europos Farmakologijos reikalavimus: 13 siūlų /cm² ir 17 siūlų / cm².

Savybės:

 • Sterilux ES marliniai tvarsčiai yra gerai absorbuojantys, minkšti, pralaidūs orui ir atsparūs plyšimui.
 • SteriluxES kraštai įlenkti į vidų, todėl tvarstį galima keletą kartų išlankstyti, tokiu būdu jį prailginant.

Ofiacialus puslapis: www.hartmann.info