Marius Bernatonis

Įkūrėjas | Treneris

Tel. +370 685 67867

Marius Bernatonis

Marius Bernatonis – VšĮ Dviračių akademijos įkūrėjas ir treneris. Buvęs profesionalus dviratininkas. Šiuo metu trečiojo divizionio tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) kontinentinės komandos Staki – Baltik vairas sporto direktorius-treneris.

2014-2015 metais kaip sporto direktorius kartu su mėgėjų komanda TOP TEAM dalyvavo daugiadienėse lenktynėse Baltic Chain Tour, taip pat klasikinėse lenktynėse Baltarusijoje ir Lenkijoje.

2015 metais vadovavo Lietuvos dviračių sporto rinktinei (I.Konovalovas, E.Šiškevičius, Ž.Savickas) pirmą kartą rengiamose Europos žaidynėse.

Eimantas Gudiškis

Eimantas Gudiškis – Dviratį atrado prieš 13 metų ir nuo tada jo paleisti iš rankų nebegali. Per tuos metus spėjo pabaigti Lietuvos Sporto Universitetą – „Treniravimo sistemų“ specialybę. Taip pat yra vienintelis Lietuvoje sertifikuotas dviračių sėdėsenos specialistas.

Lenktyniaudamas užsienyje ir Lietuvoje įgijo daug naudingos praktinės patirties.

Eimantas Gudiškis

Treneris

Tel. +370 625 34234

Ineta Baltramiejūnaitė

Vaikų trenerė

Tel. +370 690 17947

Ineta Baltramiejūnaitė

Ineta Baltramiejūnaitė – neįsivaizduoja savo gyvenimo be dviračio, dar mokykloje, septynerius metus, aktyviai jį mynė ir savo meilę sportui perkėlė į universiteto studijas.

Šiai metais Ineta baigė Lietuvos sporto universitetą, treniravimo sistemas ir taip pat jau ketverius metus yra oficiali Lietuvos dviračių sporto teisėja.

Naujienos

Partneriai ir Draugai;Klientai

Dviračių sportas – komandinis sportas.Čia mūsų komanda!